Čerstvé ryby z Malediv

Ryby z Malediv, ryby z nejkrásnější části Indického ocenánu

Ahoj, zdraví vás Ryby z Malediv. Přiletěly jsme k vám do Česka čerstvé nebo připluly mražené a konzervované... Jsme ty nejlepší ryby na světě, jsme ryby se všemi potřebnými certifikáty a splňujeme podmínky vstupu do EU. 

Ahoj, zdraví vás ryby z Malediv. Čerstvé k vám do Česka přiletíme již brzy, mražené a konzervované než se nadějete. Jsme ty nejchutnější ryby na světě, jsme ryby se všemi potřebnými certifikáty a splňujeme podmínky vstupu do EU. Koupit si nás můžete již brzy ve vybraných obchodech a ochutnat nás můžete ve vybraných restauracích! 

Jednoduše jsme spojili síly, příjemné s užitečným, protože cestování a jídlo lidi spojuje a prostě patří k sobě dohromady!

Maledivy, náš domov v Indickém oceánu

Naším domovem jsou Maledivy, které tvoří tisíce nádherných ostrovů s miliony kokosových palem, azurově modré laguny s průzračně čistou mořskou vodou a námořnicky modré hlubiny, kde žije většina s nás. Vody Malediv jsou čisté a absolutně neznečištěné těžbou ropy jako v jiných destinacích. Ryby z Malediv žijí v čistém a toxiny neznečištěném moři.